r. Imieniny:  A A A
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 13.10.2015

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

ŻYCZENIA DYREKCJI ZESPOŁU SZKÓŁ W GARBOWIE

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pedagogom, pracownikom niepedagogicznym Zespołu Szkół w Garbowie dziękuję z głębokim szacunkiem i uznaniem za zaangażowanie w pracę. Za wszelki trud, za Waszą aktywność w kształtowaniu nowoczesnego, mądrego społeczeństwa w naszej garbowskiej szkole.

Życzę Wam sukcesów w pracy zawodowej, radości w życiu osobistym, społecznego uznania i powodzenia w wychowaniu nowego pokolenia.  Marzeń, które dają się urzeczywistnić, szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba wychowankom zrodziła wiele szlachetnych owoców.

W tym dniu składam wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dobra oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy.

                                                                       Dyrektor Zespołu Szkół w Garbowie

« Powrót

Wszystkie informacje, które chcecie Państwo zamieścić na stronie prosimy przesyłać na adres: stronaszkoly@garbow.pl
Administrator strony: Agnieszka Opolska

© Zespół Szkół w Garbowie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO