Dzień Dziecka 2016 01.06.2016

Dzień Dziecka 2016

świętujemy

Międzynarodowy Dzień Dziecka. W związku ze świętem naszych uczniów, tego dnia, nie było zajęć lekcyjnych. Uczniowie przyszli do szkoły bez książek. odbyły się:

• wycieczki do teatru
  • wycieczkę do Zoomu Natury w Janowie Lubelskim
  • zajęcia z wychowawcami
  • rozgrywki sportowe
  • projekcje filmów
  • lekcje w Multimedialnej Izbie Tradycji
  • zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Garbowa oraz przygotowanie fotorelacji z tej wycieczki
  • itp.
"Pierwszy czerwca dzień radosny
kwitną kwiatki, słońce świeci...
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam sercem całym
moc uśmiechu i radości
szczęścia, zdrowia, pomyślności. "

nauczyciele i dyrekcja
----------------------------------------------------------------------------------------------

DZIEŃ DZIECKA w FILHARMONII

Dzieci z grupy przedszkolnej Zespołu Szkół w Garbowie Dzień Dziecka świętowali w Filharmonii Lubelskiej w Lublinie. Wspólnie z muzykami towarzyszyli Piotrusiowi w niezwykłej przygodzie z wilkiem. Słuchali i oglądali bajkę muzyczną „Piotruś wilk” oraz poznawali instrumenty muzyczne.

Iwona Jabłońska