Dziękujemy!!! 23.09.2015

Dziękujemy!!!

Podziękowania za pomoc w organizacji Jubileuszu 155-lecia

Dziękujemy przyjaciołom i sympatykom naszej szkoły, dzięki którym Jubileusz 155-lecia szkoły w Garbowie mógł być taki jaki był. To dzięki Waszej ofiarności i pomocy możliwa była realizacja takiego przedsięwzięcia, spotkania po latach i wspomnienia ważnych dla naszej okolicy ludzi.

Dziękujemy:

Gminie Garbów, Bankowi Spółdzielczemu w Nałęczowie, Bankowi Spółdzielczemu w Niemcach, pani Annie Banaszek (Restauracja Złota Rybka), państwu Małgorzacie i Dariuszowi Bedom (firmy Darbed), pani Jadwidze Bogusz, pani Beacie Chołżyńskiej, pani Katarzynie Chyła,  państwu Jolancie i Stanisławowi Firlejom (firma Stalbud), państwu Danucie i Januszowi Jakubczakom, państwu Małgorzacie i Tomaszowi Jóźwiakom (sklep Groszek), pani Małgorzacie Kamińskiej (prywatna apteka), państwu Annie i Grzegorzowi Krajewskim, państwu Grażynie i Krzysztofowi Markiewiczom, pani Zenobii Podolskiej (restauracja Podolanka), państwu Jadwidze i Leszkowi Rozpędowskim, państwu Halinie i Tadeuszowi Skowronkom.

Dziękujemy Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie na czele z ks. Zenonem Małyszkiem.

Dziękujemy również panu Adamowi Packowi, absolwentowi naszej szkoły, za przygotowanie projektu tablicy pamiątkowej, która została odsłonięta i poświęcona.

Dziękujemy Dyrekcjom i pocztom sztandarowym ze szkół z terenu Gminy Garbów i ze szkoły z Ożarowa, które uczestniczyły w naszej uroczystości.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, którzy pomogli w organizacji nieoficjalnej części naszego spotkania.

Dziękujemy również absolwentom naszej szkoły, którzy wielokrotnie uczestniczyli w różnych uroczystościach organizowanych w szkole i na terenie gminy. W szczególności Joannie Bogucie i Piotrkowi Chabrosow, którzy prowadzili naszą uroczystość oraz Weronice Korczak, Ilonie Głos za piękny śpiew, Dominice Galembie i Janowie Rozpędowskiemu za udział w oprawie Mszy Św.

Dziękujemy naszym uczniom, którzy uczestnicząc w części artystycznej uatrakcyjnili naszą uroczystość i wywołali lawinę wspomnień.

Dziękujemy nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. którzy poświęcili swój czas i serce.

W imieniu organizatorów dziękuje Dyrektor Zespołu Szkół w Garbowie Nina Bartoszcze - Wylaź.