„Bright Minds” 15.05.2016

„Bright Minds”

V Gminny konkurs z języka angielskiego dla klas VI

Dnia 10 maja 2016 r odbył się V Gminny konkurs z języka angielskiego dla klas VI „Bright Minds”,  w którym wzięło udział 12 uczniów ze szkół w Przybysławicach, Leścach, Woli Przybysławskiej, Bogucinie i z naszej szkoły. Uczniowie sprawdzali swoje  umiejętności językowe rozwiązując test z zakresu gramatyki, słownictwa, kulturówki i czytania ze zrozumieniem.  I miejsce zajął Filip Glibowski ze SP w Bogucinie, II miejsce Filip Markiewicz ze SP w Leścach, III miejsce Maja Sosnowska ze SP w Bogucinie.  Wyróżnienie otrzymała Julia Drob ze SP w Przybysławicach.  Pani dyrektor Nina Bartoszcze – Wylaź wręczyła wszystkim dyplomy oraz nagrody w postaci słowników, książek i upominków od wydawnictwa Oxford University Press.

Congratulations to all the participants!

Anna Michońska
Agnieszka Pliszka

konkurs j. angielskiego dla klas VI

dsc-0622_4d489.jpg dsc-0620_f7c7b.jpg dsc-0619_a681e.jpg dsc-0618_0b3ba.jpg dsc-0614_93a07.jpg